Ochrana osobních údajů

Jaké údaje shromažďujeme a proč?

a) Objednávka

Při objednávce po vás žádáme tyto údaje: jméno, emailová adresa a telefonní číslo. Vaše údaje ukládáme pro zlepšení komunikace mezi vámi a Výdejnou chutí a pro potřeby vyřízení objednávky.

b) Newsletter

Máte možnost přihlásit se k odběru našeho newsletteru. Pokud souhlasíte s jeho odběrem, použijeme vaši emailovou adresu a případně vaše jméno k zasílání informací o produktech a novinkách kolem Výdejny chutí.


Veškeré vaše osobní údaje, které uvedete ve své objednávce, případně v navazující korespondenci, shromažďujeme pouze za účelem usnadnění komunikace s vámi a pro potřeby vyřízení vaší objednávky. Zavazujeme se nepoužívat tyto údaje jiným způsobem, neposkytujeme údaje třetím stranám a chráníme je takovým způsobem, aby nemohly být nijak zneužity.

Pokud si budete přát odstranit vaše osobní údaje, odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, popř. máte jiné žádosti, napište nám, prosím, vaši žádost emailem na adresu: [email protected], zároveň můžete využít poštovní adresu sídla anebo datovou schránku na IDS: 64qhgmz

Postupujeme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „GDPR“ – General Data Protection Regulation). Jeho účelem je především lepší zabezpečení ochrany vašich dat.

Tyto podmínky jsou platné dnem zveřejnění v internetovém obchodě.

V Praze dne 11. 10. 2021

Ing. Vratislava Janovská, Ph.D., jednatelka společnosti Výdejna chutí, s.r.o.