O nás

Kdo za Výdejnou chutí stojí?

Vraťka Janovská

Vraťka Janovská

pečuje o rozvoj celé firmy i lidí v ní

Tvořím prostor skrze Výdejnu chutí, ve kterém můžeme žít s chutí. Pečuji o radost a důvěru mezi odběrateli, dodavateli i výdejními místy. Věřím, že vzájemným propojováním dokážeme tvořit zdravou krajinu, zdravé vztahy i zdravou společnost.

Jarka Zabáková

Jarka Zabáková

pečuje o provozní a administrativní radosti

Udržuji pevné základy Výdejny chutí a rostu společně s ní. Mám prostor být sama sebou a to vše je protkané vůni pomerančů.

Míša Šarochová

Míša Šarochová

zajišťuje matteringovou komunikaci na sociálních sítích

Dělá mi radost, že můžu podpořit a propojit lidi, kteří se chovají odpovědně a šetrně ke krajině, kde žijí.

Milan Kubín

Milan Kubín

zajišťuje logistiku z Řecka až po výdejní místa

Zajišťuji, aby vše ovoce bylo včas na výdejních místech. Hlídám, aby naplněnost palet byla využita co nejefektivněji. Záleží mi na tom, aby ovoce zbytečně nejezdilo z místa na místo, hledám způsoby, aby cesta od pěstitelů až k nám domů byla co nejkratší.

Vojta Rybář

Vojta Rybář

stará se o grafickou tvář Výdejny chutí

Skládám do vizuální podoby texty a kresby tak, aby byly v souladu s radostí a lehkostí, se kterou se Výdejna chutí tvoří.

Irena Sojková

Irena Sojková

ilustracemi oživuje ovocné dobroty

Ilustruji ovoce pro Výdejnu chutí, jelikož mne projekt nadchl a tak mám velkou radost, že ho můžu doplnit svými malůvkami.


Kdo s námi spolupracuje?

Sousedit (Mapa sousedů)

https://www.mapotic.com/mapa-sousedu

Chceme, aby odběratelé budovali sousedské vztahy a nakupovali společně se sousedy. Nabízíme propojení pro sdílené vyzvedávání objednávek.

Sousedský klub

https://www.sousedskyklub.cz/

Díky Zuzce Vránové jsme se propojili s Potravinovou bankou. Chceme, abychom svým nákupem podporovali i sociálně znevýhodněné skupiny. Každým nákupem můžete přispět, za vybrané peníze se koupí DOBROty, které Zuzka se svými dobrovolníky rozdělí.

KPZkoAlice

https://kpzinfo.cz/co-je-kpz/kpzkoalice/

Z každé transakce darujeme 1 % na provoz vybrané neziskové organizace, která se věnuje zlepšování životního prostředí. Aktuálně podporujeme KPZkoALICI, jelikož šíří myšlenky a nové pohledy na svět, ze kterých vzešel i nápad na vytvoření Výdejny chutí.

Packman

https://www.facebook.com/packman.fit/

Zakladatel Jindra je součástí koordinačního týmu Výdejny chutí. Zakladatelka Jarka aktivně pomáhá při výdejích. Společně hledáme cesty cirkulární ekonomiky, jak citrusovou kůru sbírat, aby ji mohli v Packman používat na lyofilizované dobroty.

Pivovar Lajka

http://pivovarlajka.cz/

Z citrusové kůry vaří skvělé pivo Albina: http://pivovarlajka.cz/pivovar/#scrollto_nabidka_piv. I s nimi hledáme cesty, jak logisticky zajistit sběr kůry. Od sezóny 2021/2022 jsou i jedním z výdejních míst.


Kontaktní údaje

Výdejna chutí s.r.o.

IČO: 11851279
Adresa: Dukelských hrdinů 407/26, Holešovice, 170 00 Praha 7
Společnost je vedená v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Praze, sp. zn. C 355349.

Vraťka Janovská
608 264 902
[email protected]

Sledujte nás i na naší Facebook stránce FB Výdejna chutí